O nás

egevita – jsme trio Bačů, rodinná firma z Východní Moravy. Než jsme se rozhodli založit naši veganskou jídelnu, dlouhodobě jsme experimentovali se zdravou stravou – a že jsme toho vyzkoušeli! 
Zjistili jsme, že ve Valašském Meziříčí a jeho okolí nám dlouhodobě schází zařízení, která by poskytovala čistou a zdraví prospěšnou stravu z kvalitních surovin, vhodnou pro vegetariány, vegany a současně nabídla i možnost bezlepkových jídel.
Rozhodli jsme se s tím tedy něco udělat a vytvořili záměr, aby se egevita stala synonymem pro špičkové a chutné pokrmy, které si oblíbí i zapřísáhlí masožrouti.
 
Nenajdete u nás žádné přídavné látky, dochucovadla, barviva a jiná aditiva, které vašemu zdraví rozhodně neprospějí.
Průměrná strava nás nebaví, jsme jiní. Proto vám naše bistro poskytne stoprocentně zdravý a pestrý jídelníček, perfektně nutričně vyvážený, z těch nejkvalitnějších surovin, které vaše tělo prostě neodmítne! Navíc si doplníte potřebné vitamíny, minerály, zdravé tuky a chuťově to bude jednoznačně ono! Nevěříte?
 
Pojďte o sebe pečovat a dopřejte si zdraví z našeho bistra. Jsme přesvědčeni, že budete odcházet s úsměvem a novou energií. My to zkusili a nyní jsme připraveni předat tento zážitek i vám! 
A jako bonus pro vás, naše zákazníky, jsme se rozhodli poskytnout možnost e-shopu s vege potravinami, které si můžete přikoupit ke každodennímu menu, nebo si prostě jen tak online nakoupit a nechat si to dovést až do domu.
Vaříme s láskou a v souladu s přírodou.
 
Přesvědčte se sami!
 
Tým Vegevita – Zuzka, Petr a Milan